Εκτός από τις σημαντικές ταινίες που προβάλλονται και τους καταξιωμένους ηθοποιούς, σκηνοθέτες και σεναριογράφους που παρεβρίσκονται, το Διεθνές Φεστιβάλ Κινηματογράφου των Καννών είναι γνωστό για τα πάρτι και τις εμφανίσεις στο κόκκινο χαλί. Αρκετές celebrities εμφανίζονται με δημιουργίες υψηλής ραπτικής στο κόκκινο χαλί και άλλες κάνουν μίνι διακοπές σε σκάφη στην croisette. Οι περισσότερες κύριες δεν παραλείπουν να δημοσιεύσουν στους προσωπικούς λογαριασμούς τους στο Instagram φωτογραφίες από τη διάρκεια της παραμονής τους Φεστιβάλ, είτε ποζάροντας στον ήλιο με μαγιό είτε σε selfies.

Δείτε στις εικόνες που ακολουθούν τα πιο χαρακτηριστικά στιγμιότυπα των stars όπως τα ανέβασαν οι ίδιοι στο Instagram.

#cannes2017 📸@eliottbliss

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από @marioncotillard στις

Not tanning 🚫🚫☀️👙#spf

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Elle Fanning (@ellefanning) στις

After the red carpet, stranded on a dock, watching the sunset barefoot ❤️ #Cannes

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Emily Ratajkowski (@emrata) στις

On my way to the #cannesopeningceremony, thank u @givenchyofficial @lamarquisette @lorealmakeup @lorealhair @lorealskin #lorealcannes

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Julianne Moore (@juliannemoore) στις

#Day1 @bottegaveneta #cannes2017 @chopard @endoyumi @cyrilhair @diormakeup

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Eva Herzigova (@evaherzigova) στις

#lorealcannes #cannesfilmfestival #cannes2017

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Susan Sarandon (@susansarandon) στις

#cannes2017

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη badgalriri (@badgalriri) στις

The one

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Bella Hadid (@bellahadid) στις

When you’re chillin’ by the beach but quietly freaking out 😳 #teatime #SpecialT #Tisanepourcalmerl’esprit

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Diane Kruger (@dianekruger) στις

Life Made #CatherineDeneuve #IsabelleHuppert #Cannes2017 #Day7

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Jessica Chastain (@jessicachastain) στις

Taking some air … #cannes17

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Anja Rubik (@anja_rubik) στις

meet us at the lido deck

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Kendall (@kendalljenner) στις

No more articles