Κάποιοι από εμάς μπορεί να μην έχουμε πάει διακοπές ακόμη λόγω δουλειάς ή άλλων υποχρεώσεων. Το μόνο σίγουρο είναι ότι οι διάσημοι έχουν πάει σίγουρα διακοπές είτε με τις οικογένειές τους είτε με φίλους τους. Η κόρη της Cindy Crawford, Kaia Gerber βρέθηκε να κάνει surf σε κάποιο εξωτικό μέρος ενώ οι Kendall Jenner και Bella Hadid χαλάρωναν στη Μύκονο. Οι celebrities απολαμβάνουν τον ήλιο και τη θάλασσα και δεν ξεχνούν να ενημερώνουν τους εκατομμύρια ακολούθους τους ότι περνάνε υπέροχα.

Δείτε τις 10 καλύτερες φωτογραφίες από τις διακοπές των stars.

blue crush was about me

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Kaia (@kaiagerber) στις

Bout to get my Carb on 🍕 #Maldives

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Joan Smalls (@joansmalls) στις

Just died and went to heaven, and this is the proof 😇 cc: @realmrvalentino @giancarlogiammetti #sofiacoppola

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Karlie Kloss (@karliekloss) στις

It was the perfect day for a paddle. 🌊☀️

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) στις

Bliss. #LakeLife

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Cindy Crawford (@cindycrawford) στις

🔥

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Kendall (@kendalljenner) στις

my @voguemagazine travel diary shot by @joetermini LINK IN BIO

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Hailey Baldwin (@haileybaldwin) στις

Glow 🌅💛

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Bella Hadid (@bellahadid) στις

Angkor Wat 💙

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Kate Hudson (@katehudson) στις

MIA✈️LAX ☁️💙

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Chanel Iman (@chaneliman) στις

No more articles