H τρίτη σεζόν της σειράς «Fargo» επιστρέφει στις οθόνες μας στις 19 Απριλίου και ο Ewan McGregor θα υποδυθεί δύο χαρακτήρες. Για τις ανάγκες των ρόλων, ο ηθοποιός χρειάστηκε να βάλει μερικά κιλά. Ωστόσο, δεν είναι ο μόνος που αναγκάστηκε να αυξήσει το βάρος του για χάρη του ρόλου.

Δείτε ποιοι είναι

Ο Ryan Gosling για την ταινία “The Lovely Bones” ryan-gosling-gained-60-pounds-for-the-lovely-bones-drinking-melted-ice-cream

Ο Rob McElhenney για τη σειρά “It’s Always Sunny in Philadelphia” rob-mcelhenney-spent-five-months-gaining-50-pounds-to-make-his-character-funnier-on-its-always-sunny-in-philadelphia

Ο Matthew McConaughey για την ταινία “Gold” matthew-mcconaughey-said-he-ate-pizza-all-the-time-to-gain-47-pounds-for-his-role-ingold

Ο Christian Bale για την ταινία “American Hustle” christian-bale-gained-43-pounds-eating-doughnuts-cheeseburgers-and-more-to-bulk-up-for-his-role-in-american-hustle

Ο Bradley Cooper για την ταινία “American Sniper” bradley-cooper-gained-40-pounds-for-american-sniper

Η Charlize Theron για την ταινία “Monster” charlize-theron-gained-30-pounds-for-monster-and-dropped-it-right-after

Ο George Clooney για την ταινία “Syriana” george-clooney-gained-more-than-30-pounds-for-his-role-in-syriana

Ο Matt Damon για την ταινία “The Informant.” matt-damon-put-on-30-pounds-for-his-role-in-the-informant

Ο Ewan McGregor για τη σειρά “Fargo” ewan-mcgregor-gained-weight-for-his-upcoming-dual-role-on-fxs-fargo

Η Renee Zellweger για την ταινία “Bridget Jones: The Edge of Reason” renee-zellweger-was-on-a-4000-calorie-a-day-diet-to-gain-weight-for-bridget-jones-the-edge-of-reason (1)

Ο Tom Hardy για την ταινία “The Dark Knight Rises” tom-hardy-gained-nearly-30-pounds-to-play-bane-in-the-dark-knight-rises

Ο Ryan Reynolds για τις ταινίες “Blade Trinity” και “Green Lantern” ryan-reynolds-gained-25-pounds-of-muscle-for-blade-trinity-and-kept-it-on-for-green-lantern

Η Hilary Swank για την ταινία  “Million Dollar Baby”hilary-swank-gained-19-pounds-of-muscle-for-million-dollar-baby

Ο Vincent D’Onofrio  για την ταινία “Full Metal Jacket”

vincent-donofrio-gained-about-70-pounds-for-his-role-in-full-metal-jacket

No more articles