Το μποέμ στιλ είναι ένα mix&match στοιχείων από διαφορετικά στιλ διακόσμησης που με έναν μαγικό τρόπο μαζί δείχνουν υπέροχα. Ανακαλύψτε λοιπόν παραπάνω πως οι Σκανδιναβοί επιλέγουν το μποέμ στιλ και το καταφέρνουν με το πιο υπέροχο τρόπο! BOHO HOUSE ΠΩΣ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΣΚΑΝΔΙΝΑΒΟΙ ΤΟ ΜΠΟΕΜ ΣΤΙΛRelated Posts Πως ένα ξενοδοχείο γίνεται χώρος συνάντησης για τους λάτρεις της τέχνης Ametric Festival: Το πιο “απόκοσμο” μουσικό φεστιβάλ ξανά στα Χανιά O εκθεσιακός χώρος ARCH υποδέχεται την έκθεση Trembling Curtain της Anna Lea HuchtMOST POPULAR Modern Love Φλερτ ή παρενόχληση; Art & Design Πως ένα ξενοδοχείο γίνεται χώρος συνάντησης για τους λάτρεις της τέχνης