Την καλοκαρινή της συλλογή παρουσίασε πρόσφατα η εταιρία 3.Paradis. Ο μινιμαλισμός σε συνδυασμό με την urban αισθητική αποτελούν τη βάση της συλλογής. Έντονη είναι και η χρήση των ιδιαίτερων florals.Κείμενο: Λάζαρος Τζοβάρας 3.PARADIS ΑΝΔΡΙΚΑ ΡΟΥΧΑ ΑΝΔΡΙΚΗ ΜΟΔΑ ΦΛΟΡΑΛRelated Posts Η συλλογή του Walter Van Beirendonck: Μια Παράσταση Κλόουν στην Εβδομάδα Μόδας του Παρισιού Η διεθνής επιτυχία των Jelly Shoes με την υπογραφή Ancient Greek Sandals OLD MEETS KNU: Δύο γενιές γκραφιτάδων συναντιούνται στου ΨυρρήMOST POPULAR Modern Love Φλερτ ή παρενόχληση; Art & Design Πως ένα ξενοδοχείο γίνεται χώρος συνάντησης για τους λάτρεις της τέχνης