Ανακαλύψαμε τυχαία αυτό το τηλεοπτικό σποτ του ΟΖΟΝ από το 2005. Με αυτό το βίντεο εγκαινιάζουμε την κατηγορία ‘ΟΖΟΝ Archives’.Video: Νικόλας Πράκας Μοντέλα: Ελίζα & Γρηγόρης 2005Related Posts A Sea Between Us: Μια θάλασσα γευστικών εμπειριών μεταξύ Ζακύνθου και Ηλείας Fashion Room Service: Η μεγαλύτερη fashion βραδιά της Αθήνας, έρχεται την Τετάρτη 24 Απριλίου Boot trends: Βρήκαμε τις πέντε μπότες που θα μπουν σίγουρα στη wishlist σουMOST POPULAR Modern Love Φλερτ ή παρενόχληση; Art & Design Πως ένα ξενοδοχείο γίνεται χώρος συνάντησης για τους λάτρεις της τέχνης